Trumpai
Apie mus

Didžiuojamės galėdami sakyti, jog mūsų įmonė gyvuoja nuo 1998 metų ir joje dirba daugiau nei 80 darbuotojų. Ankstesnis įmonės pavadinimas buvo „Dovainonių paukštynas“, tačiau 2016 metais rugsėjo mėnesį nusprendėme pavadinimą pakeisti į „Rumšiškių paukštynas“.

UAB „Rumšiškių paukštynas“ vienas iš pirmųjų paukštynų Lietuvoje pradėjo naudotis modernia importine viščiukų inkubavimo ir paukščių lesinimo-girdymo bei mikroklimato palaikymo technika. Dėka Europos paramos fondų, įmonė modernizavo viščiukų peryklą, broilerių ir veislinių paukščių fermas. Taip pat modernizuotas ir lesalų gamybos cechas, todėl šiuo metu paukštynas apsirūpina savos gamybos lesalais ir aprūpina jais savo padalinius.

Rumšiškių paukštyno padaliniai yra išskaidyti po visą Kaišiadorių rajoną, apytiksliai 50 kilometrų atstumu nuo pagrindinės būstinės. Padaliniai yra išskaidyti norint užkirsti kelią plisti įvairioms ligoms tarp viščiukų, pavyzdžiui paukščių gripui. Dukterinė įmonė UAB „Antalgės Paukštynas“ taip pat išskaidė savo fermas tarp rajonų: Utenos, Molėtu ir Anykščių. Kadangi didelė gamyba nėra vykdoma vienoje vietoje, aplinka mažiau teršiama dulkėmis ir dujomis.

Mūsų paukštyno pasiekimai

0 M

Inkubuotų kiaušinių per m.

0 M

Užaugintų viščiukų per m.

0

Patenkintų darbuotojų

Mūsų siekis

Patenkinti klientą. Parduoti sveikus ir mėsingus viščiukus, kurių dėka augintojas nesusidurtų su problemomis. Dabartinių mūsų viščiukų privalumai:

Ieškote darbo?

Mes džiaugiamės galėdami priimti darbuotojus, norinčius dirbti.