Apie mus

    Mūsų įmonė specializuojasi  mėsinių viščiukų perinime ir auginime. Dalis vienadienių viščiukų ir inkubacinių kiaušinių yra eksportuojama į kaimynines šalis.

    Pasaulio patirtis rodo, kad paukštininkystėje geriausiai pasiteisina decentralizuota gamyba. Vengiant didelės paukščių koncentracijos vienoje vietoje,  ženkliai sumažėja paukščių ligų pavojus ir mažiau teršiama aplinka . Šiais principais savo veikloje stengiasi vadovautis ir UAB Rumšiškių paukštynas.Veisliniai paukščiai yra auginami dukterinės įmonės - UAB „Antalgės paukštynas“, fermose, kurios išdėstytos Utenos, Molėtų ir Anykščių rajonuose. Fermos  yra palyginti nedidelės- nuo 2 iki 6 paukštidžių vienoje vietoje. Mėsinių viščiukų- broilerių auginimas taip pat  yra išskaidytas į atskiras fermas Kaišiadorių rajone, atstumas tarp fermų ne mažesnis kaip 10 km. Kilus vienoje iš jų kokiai nors epidemijai ( pavyzdžiui , paukščių gripui), kitoms fermoms tikimybė užsikrėsti būtų nedidelė. Nekoncentruojant vienoje vietoje didelės gamybos ( nuo 2 iki 6 paukštidžių) , aplinka mažiau teršiama dulkėmis, dujomis.

    Paukštyne  šiuo metu auginami  Kobb-500 kroso mėsiniai viščiukai . Veislinė medžiaga   gaunama iš   Švedijos firmos Cobb Sweden.

    Paukštyno viščiukų perykla išperina iki 10 milijonų viščiukų per metus. Specializuotas transportas išvežioja viščiukus po savo fermas, pirkėjams Lietuvoje ir užsienyje. Prekiaujama ir inkubaciniais kiaušiniais.

    Įmonėje daug dėmesio skiriama naujovėms, naujai technikai ir technologijomis .

    UAB Rumšiškių paukštynas vienas iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo naudotis modernią importinę viščiukų inkubavimo ir paukščių lesinimo-girdymo bei mikroklimato palaikymo techniką. Su Europos paramos fondų pagalba įgyvendinti viščiukų peryklos , broilerių ir veislinių paukščių fermų modernizavimo projektai. Modernizuotas ir lesalų gamybos cechas, todėl šiuo metu paukštynas apsirūpina savos gamybos lesalais ir aprūpina jais savo padalinius.

    Glaudžiais gamybiniais ryšiais UAB Rumšiškių paukštynas susijęs su ŽŪB “Nematekas”, kuris  nuperka visus paukštyno užaugintus broilerius, juos paskerdžia, perdirba ir realizuoja per savo prekybinį tinklą. Tokiu būdu UAB Rumšiškių paukštynas užauginti broileriai pasiekia ne tik atokiausius respublikos kampelius , bet patenka ir ant europiečių stalo.

    Paukštyno sėkmės pagrindas- kolektyvas, dauguma specialistų dirba nuo pat įmonės susikūrimo.


logo2.jpg